Rekomenduojame

Studijos

Rekomenduojame šią kokybės vadybos studijų programą:

  • Kokybės vadybos magistrantūros studijos Vilniaus universitete.

Atitikties sertifikatai

Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija (toliau - LAQM) skatina visuomenę naudotis oficialiai prieinama akredituotų sertifikavimo įstaigų pateikiama informacija apie sertifikuotas vadybos sistemas - taip išvengiant sertifikavimo įstaigų galimo nesąžiningo elgesio.

Atitikties sertifikatas ir jo verifikacija jį išdavusioje įstaigoje yra vienintelis oficialus būdas patvirtinti sertifikato autentiškumą.

PASTABA. Lietuvos standartizacijos departamentas (toliau - LSD) nebeteikia sertifikuotų organizacijų sąrašo prieš tai buvusia forma - yra aiškiai identifikuoti tokio sąrašo neigiami aspektai susiję su kai kurių sertifikavimo įstaigų agresyvia ir neetiška elgsena organizacijų-klientų atžvilgiu. Sąrašas buvo klaidingai interpretuojamas kaip oficialus sertifikavimo statuso įrodymas ir galimai prisidėjo prie informacijos, susijusios su vadybos sistemų standartais, klaidinga informacija.

Akredituotas vadybos sistemos sertifikatas ir jo verifikacija jį išdavusioje įstaigoje yra vienintelis oficialus būdas patvirtinti sertifikato autentiškumą.

Informacija, apie sertifikuojančių įmonių išduodamus sertifikatus:

  • Bureau Veritas Lit, UAB
  • DNV GL Lietuva, UAB
  • Lloyd's Register Quality Assurance (LRQA)
  • QMS Italia. Partneris Lietuvoje - UAB "Kvalitetas"
  • SGS Klaipėda LTD

Sertifikuojančios įmonės yra įtraukiamos į šį sąrašą tik jeigu nėra įvykdžiusios nei vieno pažeidimo, nurodyto MEMORANDUME.

Visas sertifikuojančias įmones, veikiančias Lietuvoje, galima rasti čia.