Seminaras "Sumanios specializacijos prioritetai: kūrybinga visuomenė ir IT"

2015.11.24, Kaunas

Aleksandro Stulginskio universitetas (ASU) Ekonomikos ir vadybos fakultetas: III rūmai, Universiteto g. 10 - 610 kab., Akademija, Kauno r.

Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija (LKVIA) organizuoja seminarą "Sumanios specializacijos prioritetai: kūrybinga visuomenė ir IT".

Pranešimai:

  • Sumani specializacija 2020_Dalius Serafinas
  • Edukacija aukščiausio lygio informacinė technologija_Dobilas Kirvelis
  • MOKSLO PAŽANGA VERSLUI_Edmundas Šalna
  • Pazangaus elektroninio turinio kurimo technologijos_Tomas Černevičius

VISA SEMINARO MEDŽIAGA YRA ATSKIRAI PATEIKIAMA SEMINARO DALYVIAMS, ASOCIACIJOS NARIAMS IR, PAGAL ATSKIRĄ SUSITARIMĄ, VISIEMS NORINTIEMS. DĖL MEDŽIAGOS KREIPTIS: info@qualityassociation.lt

Seminaras remiasi LR švietimo ir mokslo ministerijos bei LR ūkio ministerijų patvirtintais veiksmų planais pagal kryptis "Įtrauki ir kūrybinga visuomenė" ir "Transportas, logistika ir informacinės ir ryšių technologijos".

Seminaro tikslas - sužinoti plačiau apie Sumanios specializacijos 2020 prioritetus bei reikalavimus, numatyti savo organizacijos strategines nuostatas dėl dalyvavimo Sumanios specializacijos 2020 finansavimo priemonėse.

Seminaro vertė:

  • aiškesnės organizacijos galimybės dalyvauti "Sumanios specializacijos 2020" finansavimo priemonėse;
  • mokslininkų ir verslininkų tarpusavio ryšių formavimas "Sumanios specializacijos 2020" prioritetų kontekste.

KVIETIMAS_PROGRAMA

Seminaro kaina - ne LKVIA nariams - 30 eur/dalyviui. Kiekvienam papildomam dalyviui iš tos pačios organizacijos - 20 eur. Į kainą įeina dalomoji medžiaga, kavos ir arbatos pertraukėlės. Kaina pateikiama su PVM.

Kilus klausimams kreiptis: Gintarė Serafinaitė, info@qualityassociation.lt, tel.: 8628 55983. Registracija internetu.

Pastaba: Bus išduodami elektroniniai pažymėjimai. Seminaro medžiaga, nuotraukos ir kita aktuali informacija bus atsiunčiama po seminaro, registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu.