Seminaras "Užsakymų ir atsiskaitymų proceso gerinimas tiekimo grandinėje, naudojant e-dokumentų sprendimus" - 2015-05-21, Vilnius

Seminaro programa:

Laikas Tema Pranešėjai
08:30 - 09:00 Registracija
09:00 - 09:45 Inovatyvūs sprendimai efektyvumo didinimui. Pranešimas. dr. Dalius Serafinas, LKVIA prezidentas
09:45 - 10:45 Apsikeitimas elektroniniais dokumentais: prielaidos, tendencijos, nauda, reikalavimai, patirtis. Pranešimas. Ainas Arust, Telema AS filialo Lietuvoje vadovas
10:45 - 11:00 Pertrauka
11:00 - 12:30 Prekybos tinklo MAXIMA reikalavimai elektroninių duomenų mainių procesams. Pranešimas. Nerijus Sidabras, UAB "Franmax" (MAXIMA) atstovas
12:30 - 12:45 Pertrauka
12:45 - 13:30 E-dokumentų teisinis reguliavimas. Pranešimas. Lina Surplienė, UAB "PricewaterhouseCoopers"
13:30 - 14:00 Geroji praktika, naudojant e-dokumentus. MAXIMA 4doc patirtis. Pranešimas. Virginijus Majorovas, UAB "Dreigsas" direktorius
14:00 - 14:30 Nacionalinis e-sąskaitų forumas. Pranešimas. Virginijus Jasaitis, asociacijos "INFOBALT" viceprezidentas

Atsiliepimai:

- "Ačiū už naudingą seminarą. Pranešimai buvo informatyvūs. Visi pranešėjai kompetentingi, todėl įdomiai ir sklandžiai dėstė medžiagą, sugebėjo atsakyti į daugybę klausimų. Man aktualiausi klausimai buvo gvildenami p. Nerijaus Sidabro (ko gero, daugumai dalyvių, nes ir klausimų jam teko daugiausiai). Įdomus p. Aino Arust pranešimas, jis visada maloniai atsako ir į klausimus telefonu. Naudingas p. Virginijaus Majorovo pranešimas, nes tai "iš praktikos". Kadangi praktikoje pradedame naudoti EDI sistemą, todėl, nors daug kas jau buvo žinoma, bet tai geras ir pasitikrinimas žinių, ir sužinojimas naujienų". - Regina Deglienė, UAB "Vilniaus majonezo gamykla".

Kviečiame pateikti savo atsiliepimus.

Temos:

  • Užsakymų ir atsiskaitymų tikslumo ir operatyvumo problemos.
  • Popierinių ir PDF dokumentų apdorojimo ir tvarkymo kaštai.
  • Inovatyvūs e-dokumentų sprendimai.
  • Prekybos tinklų reikalavimai tiekėjams dėl e-dokumentų naudojimo.
  • E-dokumentų teisinis reglamentavimas.

2015 05 21 09:00 val.

Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija (LKVIA) kviečia dalyvauti seminare

"Užsakymų ir atsiskaitymų proceso gerinimas tiekimo grandinėje, naudojant e-dokumentų sprendimus".

Siekiant būti lyderiais, svarbiausia ne organizacijos dydis, o sprendimų ir procesų greitis bei tikslumas. Seminaro tikslas - parodyti galimą užsakymų ir atsiskaitymų valdymo procesų optimizavimą, siekiant užtikrinti tikslumą ir taupyti šių procesų valdymo funkcijas vykdančių žmonių darbo laiką.

Seminaras orientuotas į pinigų srauto operacijų valdymą, tikslumą, klaidų skaičiaus minimizavimą, darbo vietos kaštus.

Seminare bus pristatomos užsakymų ir atsiskaitymų tikslumo bei operatyvumo problemos, susiję inovatyvūs sprendimai; aptariamos pinigų srauto valdymo, klaidų skaičiaus mažinimo, vertės nekuriančių veiklų mažinimo klausimai.

Seminaro dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Seminaras yra skirtas organizacijų vadovams, finansininkams, produktų tiekimo vadybininkams, siekiantiems mažinti tiekimo ir atsiskaitymo procesų kaštus ir galimų klaidų rizikas, pagreitinti ir supaprastinti tiekimo procesus; visiems kitiems, kuriems aktualus e-dokumentų įgyvendinimas organizacijoje ir susijęs teisinis reglamentavimas, praktinis taikymas, teikiama nauda.

Seminaro kaina - Ne asociacijos nariams - 26,62 eur/žmogui (91,91 Lt). kiekvienam papildomam žmogui - 18,15 eur. (62,67 Lt). Į kainą įeina PVM.

Seminaro trukmė - 4,5 valandos.

Seminaro vieta - Saulėtekio al. 9, JR10 auditorija (ją rasite pagal iškabintas nuorodas Vilniaus universitete), Vilnius.

Kontaktas pasiteiravimui dėl seminaro - Gintarė Serafinaitė, el. p.: info@qualityassociation.lt; tel.: +370 521 53487. Registracija uždaryta.