Tarptautinė kokybės olimpiada, 2015 m. birželio 25 d.

Sveikiname asociacijos narį, Kęstutį Jasiūną, kuris sėkmingai sudalyvavo Tarptautinės kokybės olimpiados finale!

Sveikiname Kęstutį Jasiūną, kuris dalyvavo Tarptautinėje kokybės olimpiadoje ir tapo "Kokybės vadybos sistemos" temos nugalėtoju. Taip pat gavo Sertifikatą už dalyvavimą "Bendroji vadyba" temos konkurse.

Sveikiname Rūtą Susnytę, kuri tapo "Kokybės vadybos sistemos" temos finalininke.

Sveikiname Mantą Šiaučiūną gavus "Bendroji vadyba" temos Sertifikatą už dalyvavimą.

2015 m. birželio 25 d. vyko antroji Tarptautinė kokybės olimpiada, kurioje dalyvavo 4 atstovai iš Lietuvos: Mantas Šiaučiūnas (ŠMPF teisininkas), Kęstutis Jasiūnas (vadybos konsultantas), Sabina Golubovič (VU Ekonomikos fakulteto Kokybės vadybos programos magistrantė) ir Rūta Susnytė. Olimpiadą Lietuvoje organizavo Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija. Daugiau informacijos: Press - release Competition 2015

Olimpiados metu, dalyviai, per 1 val., turėjo atsakyti po 40 klausimų iš "Kokybės vadybos sistemos" ir "Bendroji vadyba" temų. Visų dalyvių atsakymus vertino Tarptautinė komisija. Dalyviams, kurie teisingai atsakė į daugiau kaip 50 % klausimų, yra suteikiami Sertifikatai už dalyvavimą, kuriuos išdavė Tarptautinė kokybės profesionalų gildija (TKPG), tie, kurie teisingai atsakė į daugiau nei 60% yra apdovanoti TKPG Konkurso finalininko diplomu. Dalyviai, atsakę teisingai į daugiau nei 70% klausimų, gavo TKPG gavo Konkurso prizininko diplomą, o teisingai atsakę į daugiau kaip 80% klausimų, gavo TKPG Konkurso nugalėtojo diplomą.

Olimpiada yra organizuojama Tarptautinės kokybės profesionalų gildijos, pagal Pasaulinį projektą "Youth Creative Movement QUALITY RELAY RACE".

RESULTS WINNERS BY COUNTRIES

2015 m. IV ketvirtyje vyks trečioji Kokybės olimpiada, todėl kviečiame visus jau dabar registruotis ir dalyvauti, nes vietų skaičius - ribotas.

Kontaktas pasiteiravimui: info@qualityassociation.lt.

2015 m. birželio 25 d. įvyko antroji Tarptautinė kokybės olimpiada. Olimpiada vyko skirtingose šalyse (iš kiekvienos šalies po 3-5 asmenis). Džiaugiamės, kad Lietuvą atstovavo 4 dalyviai: Švietimo mainų paramos fondo atstovas, Vilniaus universiteto Kokybės vadybos programos studentė, vadybos konsultantas, UAB "Visma Lietuva" atstovė.

Dalyviai varžėsi 2 srityse: "Kokybės vadybos sistemos" ir "Bendroji vadyba". Kiekvienai temai buvo sudaryti testai su 40 klausimų ir skiriama 60 min. atsakymams pateikti. Skenuoti dalyvių atsakymai buvo išsiunčiami tarptautinei komisijai, kuri juos patikrinus, suteikia pažymėjimus, pasirašytus Tarptautinės kokybės profesionalų gildijos. Laimėjusieji pereina į antrąjį etapą, kuris įvyks 2015 m. spalio mėn.

2015 m. birželio 25 dieną kviečiame jaunuosius kokybininkus (iki 35 metų) dalyvauti Tarptautinėje kokybės olimpiadoje.

Bus varžomasi dviejose srityse: "Kokybės vadybos sistemos" ir "Bendroji vadyba".

Dalyviai galės pasitikrinti savo žinias nemokamai, taip pat gaus tarptautinius pažymėjimus. Geriausiai pasirodę galės dalyvauti antrame varžybų raunde.

Daugiau informacijos:

  • Национальные представители (paraiška rusų k.).
  • National Representatives (paraiška anglų k.).
  • PROCEDURE OF THE 2 INTERN COMPET 2015
  • МЕТОДИКА 2й МЕЖДУНАРОДН Олимпиады 2015

Visus susidomėjusius kviečiame registruotis per Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociaciją el. paštu: info@qualityassociation.lt