Seminaras "Švietimo kokybės nuostatų ir gairių pokyčiai 2015 metais"

SEMINARAS

"ŠVIETIMO KOKYBĖS NUOSTATŲ IR GAIRIŲ POKYČIAI 2015 METAIS"

2015.10.20

Švietimo mainų paramos fondas - Rožių al. 2, 03106 Vilnius

Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija (LKVIA) organizuoja seminarą "Švietimo kokybės standartų ir gairių pokyčiai 2015 metais".

Pranešimai:

  • ESG_Aurelija Valeikienė
  • Didaktinė laboratorija_Laimutė Anužienė
  • Tarptautinių švietimo programų indėlis į švietimo kokybę_Dovilė Dovydėnienė

VISA SEMINARO MEDŽIAGA YRA ATSKIRAI PATEIKIAMA SEMINARO DALYVIAMS, ASOCIACIJOS NARIAMS IR, PAGAL ATSKIRĄ SUSITARIMĄ, VISIEMS NORINTIEMS. DĖL MEDŽIAGOS KREIPTIS: info@qualityassociation.lt

Atsiliepimai:

  • "Profesionalus požiūris į švietimo kokybę. Įdomūs ir aktualūs pranešimai. Susitikau su įdomiais žmonėmis, pamačiau kelius tobulėjimui ir naujos patirties sklaidai. Labai dėkoju už galimybę pamatyti ir įsijungti į pokyčių procesą. Siūlau skirti laiko diskusijai." - Darželis "Lazdynėlis", E. Markevičienė.
  • "Jūs matote sistemą, mes matome seminarą 🙂 Tad nežinau Jūsų tikslų ir darbo krypčių negalime siūlyti. Gal būt norėtume daugiau seminarų ikimokyklinio ugdymo temomis (per mažai skiriama dėmesio..). Ačiū. Skani kava, natūralus bendravimas.Šypsenos.Graži aplinka. SĖKMĖS." - Elektrėnų sav. administracija, Švietimo skyrius, Janina Kielienė.

Seminaras remiasi mokymosi visą gyvenimą koncepcija: nuo ikimokyklinio ugdymo iki aukštojo mokslo, įtraukiant ir suaugusiųjų ugdymą. Bus siekiama suderinti požiūrį į kokybės vadybą visuose švietimo etapuose, siekiant ugdyti besimokančiųjų ir dirbančiųjų kūrybiškumą, plėsti žinių ekonomiką ir skatinti šalies konkurencingumo augimą.

Seminaro tikslas - susipažinti su švietimo kokybės vadybos standartų pokyčiais, ugdymo įstaigų veiklos tobulinimu bei pasidalinti gerąja patirtimi, siekiant kūrybingos visuomenės ugdymo.

KVIETIMAS_PROGRAMA 2015 10 20

Seminaro kaina - LKVIA nariams - nemokamai, ne LKVIA nariams - 30 eur/dalyviui. Kiekvienam papildomam dalyviui iš tos pačios organizacijos - 20 eur. Į kainą įeina dalomoji medžiaga, kavos ir arbatos pertraukėlės. Kaina pateikiama su PVM.

Kilus klausimams dėl seminaro ar registracijos, kreiptis: Gintarė Serafinaitė, info@qualityassociation.lt, tel.: 8628 55983. Registracija internetu.

Pastaba: Bus išduodami elektroniniai pažymėjimai. Seminaro medžiaga, nuotraukos ir kita aktuali informacija bus atsiunčiama po seminaro, registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu.