Narystė

Narystės galimybės

DĖL NARYSTĖS LIETUVOS KOKYBĖS VADYBOS IR INOVACIJŲ ASOCIACIJOJE (LAQM)

Kviečiame tapti LAQM nariu ir naudotis nario galimybėmis bei gauti naujausią informaciją kokybės vadybos ir inovacijų plėtros klausimais. Asociacija jungia mokslo, verslo ir viešojo sektoriaus atstovus.

NAUDA NARIAMS:

 • narys gali dalyvauti nemokamai ar mažesne kaina daugumoje asociacijos renginių;
 • narystė asociacijoje suteikia galimybę dalintis gerąja patirtimi su savo sričių specialistais, ekspertais, dalyvaujant Lietuvos ir užsienio šalių kokybės klubų veikloje;
 • asociacijos vardu inicijuoti pasiūlymus viešojo valdymo gerinimui;
 • plėsti pažinčių ir suinteresuotų šalių ratą;
 • skleisti informaciją apie save asociacijos renginiuose ir elektroninėse erdvėse.

STOJIMO Į ASOCIACIJĄ TVARKA:

 • užpildyti prašymą (fizinio asmens prašymas, prašymas mažoms organizacijoms (iki 50 darbuotojų), prašymas vidutinėms organizacijoms (51 - 250 darbuotojų), prašymas stambioms organizacijoms (virš 251 darbuotojų)). Dėl prašymo kreiptis el. paštu: info@laqm.lt;
 • sumokėti metinį nario mokestį (fiziniam asmeniui - 80 Eur metams, mažoms organizacijoms - 120 Eur, vidutinėms organizacijoms - 200 Eur, stambioms organizacijoms - 300 Eur metinis mokestis);
 • Taryba priima sprendimą dėl narystės;
 • įstojusiam nariui atsiunčiamas elektroninis narystės pažymėjimas.

LAQM VEIKLOS KRYPTYS:

 • Kokybės ir inovacijų tyrimai - gerųjų praktikų analizė ir mokslu grįstos įžvalgos.
 • Švietimas - organizuojant renginius, konferencijas, skleidžiant idėjas internete ir spaudoje, rengiant mokslines ir praktines publikacijas, aktyviai dalyvaujant susijusiose studijų programose ir moksliniuose tyrimuose.
 • Profesionalios kolektyvinės nuomonės pareiškimas kokybės vadybos klausimais - teisės aktų, programų ir standartų projektų analizė ir nuomonės teikimas rengėjams.
 • Inovacijų rėmimas - mokslo ir verslo bendradarbiavimas kuriant inovacijas bei įtraukiant visuomenę sveikatos, maisto, energetikos, transporto, ir IT srityse.

Mielai pasidalinsime kokybės vadybos ir inovacijų plėtros žiniomis.

LAQM nariai turi išskirtinę galimybę dalyvauti gerosios praktikos vizituose, kuriuose įmonės pristato savo veiklą, kokybės vadybos tobulinimo procesus, darbo patirtį ir problematiką, diegiamas inovacijas.

LAQM organizavo gerosios praktikos vizitus į šias organizacijas:

 • Policijos departamentas prie LR VRM
 • AB "Grigeo"
 • UAB Actiofarma
 • UAB Circle K Lietuva
 • AB "VIAMATIKA"
 • UAB Outokumpu Stainless
 • Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija 
 • AB Vilniaus šilumos tinklai
 • UAB Girteka Logistics
 • Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
 • Danske Bank
 • AB Litgrid
 • UAB Biotechpharma
 • UAB Vilniaus vandenys
 • Lietuvos bankas
 • Europos socialinio fondo agentūra
 • Centrinė projektų valdymo agentūra
 • ir kt.

Nariai

Asociacijos nariai

Asociaciją vienija nariai iš verslo, mokslo ir viešojo sektorių. Tikime, kad tik kartu bendradarbiaujant galime pasiekti užsibrėžtų tikslų. 

ASOCIACIJOS PREZIDENTĖ:

 • Lina Jankauskienė, UAB Processus optimus, LinaLEAN 

ASOCIACIJOS TARYBOS PIRMININKAS:

 • dr. Virgilija Zinkevičiūtė, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija

ASOCIACIJOS TARYBOS NARIAI:

 1. Edgaras Balaika
 2. Irina Motejūnienė 
 3. Jurgis Latakas
 4. Oleg Zakabunin
 5. Raminta Zimbienė
 6. Rima Mickienė, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla

ASOCIACIJOS GARBĖS NARIAI:

 1. prof. Dobilas Kirvelis - Vilniaus universiteto GMF Neurobiologijos ir Biofizikos katedros profesorius, biomedicinos mokslų daktaras, tarptautinių CASYS konferencijų mokslo komiteto narys.
 2. prof. Gregory H. Watson - turi Lean 6 Sigma Juodąjį diržą, veda mokymus ir konsultuoja įmones pagal šią metodiką. Prof. G. Watson yra prestižinės tarptautinės kokybės akademijos pirmininkas, Amerikos kokybės bendruomenės buvęs prezidentas ir narys. Patirtis: Hewlett-Packard, Nokia Mobile Phones, ExxonMobil, Toshiba, Ritz-Carlton Hotels, Microsoft.
 3. prof. dr. Noriaki Kano - pasaulyje pripažinto ir kokybės vadybos srityje plačiai taikomo "Patraukliosios kokybės" Kano modelio autorius, Kano kokybės tyrimų centro įkūrėjas.
 4. prof. habil. dr. Juozas Ruževičius - Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Kokybės vadybos magistro programos vadovas, Kokybės profesionalų Tarptautinės Gildijos tikrasis narys.
 5. Petro Kalyta - Ukrainos kokybės asociacijos prezidentas ir Kokybės profesionalų Tarptautinės Gildijos garbės prezidentas.

ASOCIACIJOS NARIAI:

Verslo organizacijos:

 1. Aluvesto, UAB - yra aliuminio fasadų įmonė, sukaupusi specifinių žinių ir patirties bei teikianti šias paslaugas: konsultavimas ankstyvoje projekto stadijoje; projektavimas (2D, 3D); gamyba (langai, hibridiniai langai, surenkami fasadai, elementiniaifasadai ir specialiai projektui sukurti gaminiai); montavimas Šiaurės ir Vakarų Europoje. Aluvesto prioritetas yra aukštos kokybės techniniai ir inžineriniai sprendimai. 
 2. Axioma Metering, UAB -  kuria ir gamina ultragarsinius šilumos, vandens apskaitos ir duomenų valdymo prietaisus. Bendrovė yra viena iš ultragarso technologijos taikymo pradininkių Baltijos šalyse.
 3. Caverion Lietuva, UAB - viena iš statinių ir pramonės inžinerinių sprendimų lyderių Europoje. Ilgametė patirtis teikiant paslaugas visuose pastato gyvavimo ciklo etapuose. 
 4. Diverus, UAB - lyderiaujanti medienos prekybos, sėkmingai veikianti eksporto-importo įmonė.
 5. DNV GL Lietuva, UAB (buvusi UAB "Det Norske Veritas") - sertifikavimo, klasifikavimo, techninio užtikrinimo paslaugos.
 6. Ekonominės konsultacijos ir tyrimai, UAB - privati lietuviško kapitalo konsultacinė įmonė, teikianti vadybos, personalo mokymo, marketingo ir rinkos tyrimų, ekonomikos vystymo ir plėtros konsultacines paslaugas verslo įmonėms ir viešojo sektoriaus organizacijoms.
 7. Frevini, UAB - gamina modernias, patvarias ir aukštos kokybės parketines grindų dangas, o savo veiklą grindžia idėja, kad sukurti gaminiai ilgainiui taps dailiomis Jūsų namų, biurų grindimis. 
 8. Idėjų sektorius, VšĮ - Lean 6 Sigma ir ISO/OHSAS standartų konsultacinė įmonė, pasižyminti praktiniu požiūriu į organizacijų valdymą. Virš 10 metų rinkoje, virš 2500 mokymų dalyvių, virš 150 įdiegtų valdymo sistemų visoje Lietuvoje, skirtingose gamybos ir paslaugų šakose.
 9. Lauksva, UAB - minkštų lietuviškų baldų gamyba nuo 1995-ųjų.
 10. Manvesta, UAB - teikia visus automobilių logistikos sprendimus automobilių gamintojams, atstovams, automobilių nuomos kompanijoms, pirkėjams ir pardavėjams, taip pat bendrųjų krovinių pervežimų paslaugas. Įmonės veikla apima visą Europą.
 11. Medicinos linija, UAB - inovatyvių odontologinių medžiagų gamintoja, kurios veiklos pradžia 1992 metai. Įmonė yra viena iš kelių odontologinių medžiagų gamintojų Pabaltijo šalyse, kurioje įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 13485. Įmonės produktų atitiktis buvo patvirtinta Europos Sąjungos notifikuotosios įstaigos CE ženklu, vadovaujantis Tarybos Direktyva 93/42/EEB dėl medicinos prietaisų.
 12. VIAMATIKA, AB - bendrovės veiklos sritys yra kelių statybinių medžiagų, produkcijos kokybės bandymai ir tyrimai, kelių, tiltų, oro uostų, geležinkelių ir kitų susisiekimo komunikacijų grupei priskiriamų objektų techninė priežiūra, statybos gaminių sertifikavimas.
 13. Processus optimus, UAB LinaLEAN - įmonės LinaLEAN įkūrėja ir savininkė Lina Šumskaitė Jankauskienė yra organizacijų valdymo konsultantė, lektorė. Pagrindinės veiklos sritys: veiklos efektyvinimo ir nuolatinio tobulinimo kultūros diegimas, strateginis planavimas ir valdymas, rodiklių ir tikslų nustatymas bei valdymas, standartizuotas kompetencijų valdymas, procesų valdymas ir efektyvinimas ir kt. Viena iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo dirbti su Lean administracijoje praktikomis.  
 14. RG Consulting, UAB
 15. ROL Lithuania, UAB
 16. Stigma, UAB
 17. Teltonika EMS, UAB -  viena didžiausių elektronikos ir daiktų interneto prietaisų gamintojų Baltijos šalyse.
 18. Vadybos sistemų sprendimai ir konsultacijos, MB - atstovauja programinės įrangos BizzMine, skirtos kokybės, aplinkos apsaugos, darbų saugos ir sveikatos vadybos sistemoms, gamintoją.

Mokslo ir studijų organizacijos:

 1. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija.
 2. Kauno kolegija, VšĮ.
 3. Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, VšĮ.
 4. Panevėžio kolegija, VšĮ.
 5. Vilniaus Gedimino technikos universitetas, VšĮ.
 6. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija
 7. Vilniaus universitetas.
 8. Šiaulių valstybinė kolegija.

Valstybės valdymo ir savivaldos organizacijos:

 1. Inovacijų agentūra, VšĮ.
 2. Kauno regiono plėtros agentūra, Všį.
 3. Lietuvos bankas.
 4. Lietuvos transporto saugos administracija.
 5. Muitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos 
 6. Nacionalinis kraujo centras, VšĮ.
 7. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos
 8. Švietimo mainų paramos fondas 
 9. Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos. 
 10. Valstybinė mokesčių inspekcija.
 11. Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos.
 12. Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. 

Fiziniai asmenys:

 1. Agnė Uogintienė - Vilniaus universitetinės ligoninės Santaros klinikų Audinių banko ir ląstelių terapijos skyriaus kokybės vadovė. Inovatyvių vaistinių preparatų, skirtų onkologinėmis ligomis sergantiems pacientams, kokybės užtikrinimas.
 2. Agnieška Lipinska
 3. Audronė Balčiūnienė
 4. Austėja Stankūnaitė
 5. Aušra Kupinaitė-Griškevičienė - vykdo vadovybės atstovo kokybės funkcijas viešajame sektoriuje. Veiklos sritis - integruotos vadybos sistemos (IVS) metodų taikymas valstybės įmonėje (apimant ISO 9001 ir ISO 27001 standartų reikalavimus).
 6. Diana Darčianovaitė - įmonių grupėje "Lonas" atsakinga už darbdavio įvaizdį ir komunikaciją, gilinanti žinias pokyčių valdyme.
 7. Dovilė Peršina - biuro vadovė-administratorė, baigusi VU magistrantūros studijų programą Kokybės vadyba, įmonėje atsakinga už ISO 9001 ir 14001 standartų reikalavimų įgyvendinimą bei priežiūrą.
 8. Edgaras Balaika   

 9. Eglė Jurgelevičė  

 10. Elena Čekanauskienė

 11. Elvyra Špejerienė - atestuota vidaus auditorė, turinti daugiau kaip 23 metų patirtį profesinėje srityje, atliekanti valdymo, įvairių veiklos sričių bei kokybės vidaus auditus.

 12. Ema Braslauskaitė - yra baigusi Kokybės vadybos magistrantūros studijas Vilniaus universitete.

 13. Ernesta Buckienė

 14. Ernesta Motekaitienė

 15. Evelina Juchnevič

 16. Gintautas Barcys - gydytojas, vadybininkas.
 17. Irena Ignaško
 18. Irina Motejūnienė
 19. Jolanta Zibavičiūtė
 20. Julija Romanovskaja

 21. Jurgita Venckienė

 22. Jurgis Latakas - LEAN ir IVS (integruotos vadybos sistemos) praktikas, turintis daugiau nei 10 metų patirtį standartizuojant, sertifikuojant ir tobulinant gamybinių įmonių vykdomas veiklas. Darbo patirtis įgyta automobilių, lėktuvų komponentų gamybos ir surinkimo pramonėje, taip pat greito vartojimo produktų gamybos ir pardavimų segmente (FMCG).

 23. Justė Miškinienė - verslo procesų vadovė, vadovybės atstovė kokybei, sukaupusi nemažą patirtį organizacijų pokyčių valdyme, strateginių projektų vadyboje, taip pat diegiant kokybės vadybos sistemą (ISO), diegiant ir puoselėjant Lean kultūrą; teisininkė, turinti ilgametę teisinio darbo patirtį teisėkūros, energetikos, gamybos srityse.

 24. Justina Klyvienė - Future Leadership inovacijų laboratorijos įkūrėja ir vadovaujanti partnerė, inovacijų akademijos steigėja, pirmojo Lietuvoje moterų inovacijų sprinto ir "Alter State" programos autorė ir organizatorė. Aktyviai siekia savo veikla paskatinti inovacijų kūrimo imtis kuo daugiau žmonių. Inovacijų kūrimo mokėsi Masačusetso technologijų institute (MIT), Karališkajame meno koledže Londone, INSEAD, IDEO, Dizaino akademijoje Amsterdame ir kt. Jos klientai nuo startuolių iki LR, UK vyriausybių.
 25. Kęstutis Jasiūnas - vadybos konsultantas.
 26. Laura Buividavičienė - Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Kraujo Centro kokybės vadybininkė.

 27. Linas Tamošiūnas 

 28. dr. Lolita Šileikienė - lektorė, mokslo darbuotoja (LSMU), gydytoja, konsultantė. Sveikatos priežiūros procesų projektavimo bei jų valdymo ir tobulinimo, medicinos ir kokybės vadybos sistemų audito bei mokymų ilgametė patirtis.  
 29. Mindaugas Kaselis
 30. Mykolas Deikus - turi daugiau kaip 20 metų darbo patirtį leidybos ir ryšių su visuomene srityse. Skaito pranešimus mokslinėse konferencijose įmonių socialinės atsakomybės ir kt. tematikomis.

 31. Natalija Mager-Falkauskienė

 32. Pavel Pap

 33. Oleg Zakabunin - vadybos ir inovacijų konsultantas.
 34. Olga Snarskė - LEAN ir procesų koordinatorė
 35. Raminta Zimbienė - Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos Organizacijos valdymo departamento direktorė, LEAN metodų ekspertė, PROSCI certified change practitioner, Lean Six Sigma Black Belt, PMI-ACP.
 36. Rasa Karalkevičienė
 37. Rimvydas Labanauskis
 38. Rita Markelevičienė
 39. Rūta Rimašauskienė
 40. Sigita Balčiūnienė
 41. Simonas Meškuotis
 42. Sonata Drazdavičienė - Kauno "Saulės" gimnazijos direktorė, vadovauja vienai didžiausių Lietuvos mokyklų pagal išleidžiamų abiturientų skaičių. Veiklos sritis - mokyklos vadybos procesų užtikrinimas ir darnaus bendradarbiavimo bei saugios aplinkos kūrimas, siekiant mokinio ir jo mokytojo sėkmės.
 43. Ugnė Jonelytė- Debeikienė

 44. Viktoras Konevas
 45. Viktorija Grigaitienė - efektyvios vadybos praktikė, savo veikloje taikanti LEAN ir TWI JI (Training Within Industry) metodus. 
 46. Živilė Žemčugovienė - kokybės vadovė, turinti daugiau nei 12 metų patirtį kokybės vadybos sistemų diegimo ir atitikties užtikrinimo, vidaus bei išorės auditų vykdymo, veiklos procesų valdymo bei jų tobulinimo srityse. Darbo patirtis įgyta dirbant tarptautinėse medicinos ir farmacinėse įmonėse.