Narystė

Narystės galimybės

DĖL NARYSTĖS LIETUVOS KOKYBĖS VADYBOS IR INOVACIJŲ ASOCIACIJOJE (LAQM)

Siūlome tapti LAQM nariu ir naudotis nario galimybėmis bei gauti naujausią informaciją kokybės vadybos ir inovacijų plėtros klausimais. Asociacija jungia mokslo, verslo ir viešojo sektoriaus atstovus.

NAUDA NARIAMS:

 • narys galės dalyvauti nemokamai ar mažesne kaina daugumoje asociacijos renginių;
 • narystė asociacijoje suteikia galimybę dalintis gerąja patirtimi su savo sričių specialistais, ekspertais, dalyvaujant Lietuvos ir užsienio šalių kokybės klubų veikloje;
 • asociacijos vardu inicijuoti pasiūlymus viešojo valdymo gerinimui;
 • plėsti pažinčių ir suinteresuotų šalių ratą;
 • skleisti informaciją apie save asociacijos renginiuose ir elektroninėse erdvėse.

STOJIMO Į ASOCIACIJĄ TVARKA:

 • užpildyti prašymą (fizinio asmens prašymas, prašymas mažoms organizacijoms (iki 50 darbuotojų), prašymas vidutinėms organizacijoms (51 - 250 darbuotojų), prašymas stambioms organizacijoms (virš 251 darbuotojų)). Dėl prašymo kreiptis el. paštu: info@laqm.lt;
 • sumokėti metinį nario mokestį;
 • Taryba priima sprendimą dėl narystės;
 • įstojusiam nariui atsiunčiamas elektroninis narystės pažymėjimas.

LAQM VEIKLOS KRYPTYS:

 • Kokybės ir inovacijų tyrimai - gerųjų praktikų analizė ir mokslu grįstos įžvalgos.
 • Švietimas - organizuojant renginius, konferencijas, skleidžiant idėjas internete ir spaudoje, rengiant mokslines ir praktines publikacijas, aktyviai dalyvaujant susijusiose studijų programose ir moksliniuose tyrimuose.
 • Profesionalios kolektyvinės nuomonės pareiškimas kokybės vadybos klausimais - teisės aktų, programų ir standartų projektų analizė ir nuomonės teikimas rengėjams.
 • Inovacijų rėmimas - mokslo ir verslo bendradarbiavimas kuriant inovacijas bei įtraukiant visuomenę sveikatos, maisto, energetikos, transporto, ir IT srityse.

Mielai pasidalinsime kokybės vadybos ir inovacijų plėtros žiniomis.

LAQM nariai turi išskirtinę galimybę dalyvauti gerosios praktikos vizituose, kuriuose įmonės pristato savo veiklą, kokybės vadybos tobulinimo procesus, darbo patirtį ir problematiką, diegiamas inovacijas.

LAQM organizavo gerosios praktikos vizitus į šias organizacijas:

 • UAB Actiofarma
 • UAB Circle K Lietuva
 • AB "VIAMATIKA"
 • UAB Outokumpu Stainless
 • Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija 
 • AB Vilniaus šilumos tinklai
 • UAB Girteka Logistics
 • Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
 • Danske Bank
 • AB Litgrid
 • UAB Biotechpharma
 • UAB Vilniaus vandenys
 • Lietuvos bankas
 • Europos socialinio fondo agentūra
 • Centrinė projektų valdymo agentūra
 • ir kt.

Nariai

Asociacijos nariai

Asociaciją vienija nariai iš verslo, mokslo ir viešojo sektorių. Tikime, kad tik kartu bendradarbiaujant galime pasiekti užsibrėžtų tikslų. 

ASOCIACIJOS PREZIDENTĖ:

 • Lina Jankauskienė, UAB Processus optimus, LinaLEAN 

ASOCIACIJOS TARYBOS PIRMININKAS:

 • dr. Virgilija Zinkevičiūtė, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija

ASOCIACIJOS TARYBOS NARIAI:

 1. Edgaras Balaika
 2. Irina Motejūnienė 
 3. Jurgis Latakas
 4. Oleg Zakabunin
 5. Raminta Zimbienė
 6. Rima Mickienė, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla

ASOCIACIJOS GARBĖS NARIAI:

 1. prof. dr. Dalius Serafinas - UAB Kvalitetas direktorius, Vilniaus universiteto kokybės magistro programos pirmininkas. 
 2. prof. Dobilas Kirvelis - Vilniaus universiteto GMF Neurobiologijos ir Biofizikos katedros profesorius, biomedicinos mokslų daktaras, tarptautinių CASYS konferencijų mokslo komiteto narys.
 3. prof. Gregory H. Watson - turi Lean 6 Sigma Juodąjį diržą, veda mokymus ir konsultuoja įmones pagal šią metodiką. Prof. G. Watson yra prestižinės tarptautinės kokybės akademijos pirmininkas, Amerikos kokybės bendruomenės buvęs prezidentas ir narys. Patirtis: Hewlett-Packard, Nokia Mobile Phones, ExxonMobil, Toshiba, Ritz-Carlton Hotels, Microsoft.
 4. prof. dr. Noriaki Kano - pasaulyje pripažinto ir kokybės vadybos srityje plačiai taikomo "Patraukliosios kokybės" Kano modelio autorius, Kano kokybės tyrimų centro įkūrėjas.
 5. prof. habil. dr. Juozas Ruževičius - Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Kokybės vadybos magistro programos vadovas, Kokybės profesionalų Tarptautinės Gildijos tikrasis narys.
 6. Petro Kalyta - Ukrainos kokybės asociacijos prezidentas ir Kokybės profesionalų Tarptautinės Gildijos garbės prezidentas.

ASOCIACIJOS NARIAI:

Verslo organizacijos:

 1. Aluvesto, UAB - yra aliuminio fasadų įmonė, sukaupusi specifinių žinių ir patirties bei teikianti šias paslaugas: konsultavimas ankstyvoje projekto stadijoje; projektavimas (2D, 3D); gamyba (langai, hibridiniai langai, surenkami fasadai, elementiniaifasadai ir specialiai projektui sukurti gaminiai); montavimas Šiaurės ir Vakarų Europoje. Aluvesto prioritetas yra aukštos kokybės techniniai ir inžineriniai sprendimai. 
 2. Caverion Lietuva, UAB - viena iš statinių ir pramonės inžinerinių sprendimų lyderių Europoje. Ilgametė patirtis teikiant paslaugas visuose pastato gyvavimo ciklo etapuose. 
 3. Diverus, UAB - lyderiaujanti medienos prekybos, sėkmingai veikianti eksporto-importo įmonė.
 4. DNV GL Lietuva, UAB (buvusi UAB "Det Norske Veritas") - sertifikavimo, klasifikavimo, techninio užtikrinimo paslaugos.
 5. Idėjų sektorius, VšĮ - Lean 6 Sigma ir ISO/OHSAS standartų konsultacinė įmonė, pasižyminti praktiniu požiūriu į organizacijų valdymą. Virš 10 metų rinkoje, virš 2500 mokymų dalyvių, virš 150 įdiegtų valdymo sistemų visoje Lietuvoje, skirtingose gamybos ir paslaugų šakose.
 6. Medicinos linija, UAB - inovatyvių odontologinių medžiagų gamintoja, kurios veiklos pradžia 1992 metai. Įmonė yra viena iš kelių odontologinių medžiagų gamintojų Pabaltijo šalyse, kurioje įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 13485. Įmonės produktų atitiktis buvo patvirtinta Europos Sąjungos notifikuotosios įstaigos CE ženklu, vadovaujantis Tarybos Direktyva 93/42/EEB dėl medicinos prietaisų.
 7. Lauksva, UAB - minkštų lietuviškų baldų gamyba nuo 1995-ųjų.
 8. VIAMATIKA, AB - bendrovės veiklos sritys yra kelių statybinių medžiagų, produkcijos kokybės bandymai ir tyrimai, kelių, tiltų, oro uostų, geležinkelių ir kitų susisiekimo komunikacijų grupei priskiriamų objektų techninė priežiūra, statybos gaminių sertifikavimas.
 9. Processus optimus, UAB LinaLEAN - įmonės LinaLEAN įkūrėja ir savininkė Lina Šumskaitė Jankauskienė yra organizacijų valdymo konsultantė, lektorė. Pagrindinės veiklos sritys: veiklos efektyvinimo ir nuolatinio tobulinimo kultūros diegimas, strateginis planavimas ir valdymas, rodiklių ir tikslų nustatymas bei valdymas, standartizuotas kompetencijų valdymas, procesų valdymas ir efektyvinimas ir kt. Viena iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo dirbti su Lean administracijoje praktikomis.  
 10. RG Consulting, UAB
 11. ROL Lithuania, UAB
 12. Teltonika EMS, UAB -  viena didžiausių elektronikos ir daiktų interneto prietaisų gamintojų Baltijos šalyse.
 13. Vadybos sistemų sprendimai ir konsultacijos, MB - atstovauja programinės įrangos BizzMine, skirtos kokybės, aplinkos apsaugos, darbų saugos ir sveikatos vadybos sistemoms, gamintoją.

Mokslo ir studijų organizacijos:

 1. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija.
 2. Kauno kolegija, VšĮ.
 3. Kauno technikos profesinio mokymo centras, VšĮ.  
 4. Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, VšĮ.
 5. Panevėžio kolegija, VšĮ.
 6. Vilniaus Gedimino technikos universitetas, VšĮ.
 7. Vilniaus universitetas.
 8. Šiaulių valstybinė kolegija.

Valstybės valdymo ir savivaldos organizacijos:

 1. Inovacijų agentūra, VšĮ.
 2. Kauno regiono plėtros agentūra, Všį.
 3. Lietuvos bankas.
 4. Lietuvos transporto saugos administracija.
 5. Muitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos 
 6. Nacionalinis kraujo centras, VšĮ.
 7. Švietimo mainų paramos fondas - didžiausios ES paramos švietimui programos Erasmus+ administratorius Lietuvoje. Taip pat administruoja Nordplus programą, LR vyriausybės finansuojamas valstybines stipendijas bei vykdo tikslinius, su švietimu ir tarptautiškumu susijusius, projektus, tokius kaip, Europass, eTwinning, EPALE ir kt. Įgyvendina 2 ESF finansuojamus projektus "Study in Lithuania" ir TAPK.
 8. Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos. 
 9. Valstybinė mokesčių inspekcija.
 10. Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos.
 11. Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. 

Asociacijos:

 1. Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmai.

Fiziniai asmenys:

 1. Agnė Uogintienė - Vilniaus universitetinės ligoninės Santaros klinikų Audinių banko ir ląstelių terapijos skyriaus kokybės vadovė. Inovatyvių vaistinių preparatų, skirtų onkologinėmis ligomis sergantiems pacientams, kokybės užtikrinimas.
 2. Audronė Balčiūnienė
 3. Austėja Stankūnaitė
 4. Aušra Kupinaitė-Griškevičienė - vykdo vadovybės atstovo kokybės funkcijas viešajame sektoriuje. Veiklos sritis - integruotos vadybos sistemos (IVS) metodų taikymas valstybės įmonėje (apimant ISO 9001 ir ISO 27001 standartų reikalavimus).
 5. Darius Basevičius - kokybės inžinierius metalo apdirbimo įmonėje. Domisi kokybės vadyba ir inovacijomis, siekia tapti savo srities profesionalu.
 6. Diana Darčianovaitė - įmonių grupėje "Lonas" atsakinga už darbdavio įvaizdį ir komunikaciją, gilinanti žinias pokyčių valdyme.

 7. Dovilė Peršina - biuro vadovė-administratorė, baigusi VU magistrantūros studijų programą Kokybės vadyba, įmonėje atsakinga už ISO 9001 ir 14001 standartų reikalavimų įgyvendinimą bei priežiūrą.
 8. Edgaras Balaika    

 9. Elvyra Špejerienė - atestuota vidaus auditorė, turinti daugiau kaip 23 metų patirtį profesinėje srityje, atliekanti valdymo, įvairių veiklos sričių bei kokybės vidaus auditus.

 10. Ema Braslauskaitė - yra baigusi Kokybės vadybos magistrantūros studijas Vilniaus universitete.

 11. Ernesta Motekaitienė

 12. Gintautas Barcys - gydytojas, vadybininkas.
 13. Ingrida Vilionskienė
 14. Irina Motejūnienė
 15. Jolita Petkienė - gamybinės įmonės kokybės vadovė. 15 metų gilinasi į vadybos sistemų diegimą ir valdymą įmonių veiklose. Domisi prosesų tobulinimu taikant įvairias pasaulines praktikas. 

 16. Julija Romanovskaja

 17. Jurgita Venckienė

 18. Jurgis Latakas - LEAN ir IVS (integruotos vadybos sistemos) praktikas, turintis daugiau nei 10 metų patirtį standartizuojant, sertifikuojant ir tobulinant gamybinių įmonių vykdomas veiklas. Darbo patirtis įgyta automobilių, lėktuvų komponentų gamybos ir surinkimo pramonėje, taip pat greito vartojimo produktų gamybos ir pardavimų segmente (FMCG).

 19. Justina Klyvienė - Future Leadership inovacijų laboratorijos įkūrėja ir vadovaujanti partnerė, inovacijų akademijos steigėja, pirmojo Lietuvoje moterų inovacijų sprinto ir "Alter State" programos autorė ir organizatorė. Aktyviai siekia savo veikla paskatinti inovacijų kūrimo imtis kuo daugiau žmonių. Inovacijų kūrimo mokėsi Masačusetso technologijų institute (MIT), Karališkajame meno koledže Londone, INSEAD, IDEO, Dizaino akademijoje Amsterdame ir kt. Jos klientai nuo startuolių iki LR, UK vyriausybių.
 20. Kęstutis Jasiūnas - vadybos konsultantas.
 21. Laura Buividavičienė - Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Kraujo Centro kokybės vadybininkė.

 22. Linas Tamošiūnas 

 23. dr. Lolita Šileikienė - lektorė, mokslo darbuotoja (LSMU), gydytoja, konsultantė. Sveikatos priežiūros procesų projektavimo bei jų valdymo ir tobulinimo, medicinos ir kokybės vadybos sistemų audito bei mokymų ilgametė patirtis.  
 24. Mindaugas Kaselis
 25. Mykolas Deikus - turi daugiau kaip 20 metų darbo patirtį leidybos ir ryšių su visuomene srityse. Skaito pranešimus mokslinėse konferencijose įmonių socialinės atsakomybės ir kt. tematikomis.

 26. Natalija Mager-Falkauskienė

 27. Pavel Pap

 28. Oleg Zakabunin - vadybos ir inovacijų konsultantas.
 29. Olga Snarskė - LEAN ir procesų koordinatorė
 30. Raminta Zimbienė - Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos Organizacijos valdymo departamento direktorė, LEAN metodų ekspertė, PROSCI certified change practitioner, Lean Six Sigma Black Belt, PMI-ACP.
 31. Rasa Karalkevičienė
 32. Rita Markelevičienė
 33. Rūta Rimašauskienė
 34. Sigita Balčiūnienė
 35. Sonata Drazdavičienė - Kauno "Saulės" gimnazijos direktorė, vadovauja vienai didžiausių Lietuvos mokyklų pagal išleidžiamų abiturientų skaičių. Veiklos sritis - mokyklos vadybos procesų užtikrinimas ir darnaus bendradarbiavimo bei saugios aplinkos kūrimas, siekiant mokinio ir jo mokytojo sėkmės.
 36. Viktoras Konevas
 37. Živilė Žemčugovienė - UAB "Synlab Lietuva" kokybės vadovė. Įmonėje įdiegė kokybės vadybos sistemą pagal LST EN ISO 15189 standartą, yra susipažinusi su LST EN ISO 9001 ir LST EN 15224 standartais.

Bendradarbiavimas su kitomis organizacijomis, kurios leidžia LAQM nariams naudotis narystės galimybėmis:

 1. Advokatų profesinė bendrija "Žabolienė ir partneriai METIDA"
 2. Ajara Chamber of Commerce & Industry.
 3. EFQM (the European Foundation for Quality Management). EFQM narystės pažymėjimas.
 4. Estonian Association for Quality.
 5. Finnish quality association.
 6. Harmoningos asmenybės institutas, UAB.
 7. Latvian Society for Quality.
 8. Lietuvos projektų vadybos asociacija.
 9. QMS Italia - Veiklos sritis: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ir kitų vadybos sistemų sertifikavimas.
 10. QSA - tarptautinė organizacija, teikianti sertifikavimo paslaugas.
 11. Ukrainian Association for Quality. Album: Leaders of Quality 2015 (EN, RU). Naudinga informacija (RU).
 12. Vilniaus kolegija.