Kaip siekti vizijos ir strateginių tikslų: "Jaunimo linijos"patirtis

10/25/2023

Kaip savo vizijos ir strateginių tikslų siekia organizacija, kurios komandoje virš 400 žmonių, bet darbo užmokestį gauna tik 3 % komandos narių?

"Jaunimo linija" – nevyriausybinė organizacija, jau 32 metus teikianti emocinę paramą jaunimui telefonu ir internetu. Per metus į "Jaunimo liniją" kreipiasi virš 50 tūkstančių jaunų žmonių, tad siekdama įgyvendinti organizacijos viziją – "Nė vienas nepaliktas vienas", "Jaunimo linija" turi užtikrinti, kad emocinė parama būtų teikiama nepertraukiamai, 24/7 ir kad "piko" metu budėtų kuo daugiau savanorių.

Organizacijos komandoje - 14 administracijos kolegų ir daugiau kaip 400 savanorių, visus juos jungia organizacijos tikslas ir prasmė. Visgi tam, kad į jauno žmogaus skambutį "Jaunimo linija" atsilieptų kai jam to labiausiai reikia, būtina, kad savanoriai budėtų ne tik kai patogu ar ateina įkvėpimas išgelbėti pasaulį, bet ir savaitgalio vakarą ar Šv. Kalėdų naktį.

Kaip "Jaunimo linija" užtikrina, kad savanorišku pagrindu budintys savanoriai užsiregistruotų ir ateitų į budėjimus? Akivaizdu, kad vien gerų norų išgelbėti pasaulį nepakanka – tam, kad savanoriai budėtų bent 100 valandų kasdien, reikia aiškios vizijos ir misijos, strategijos, tikslų, rodiklių, procesų ir...?

Kviečiame LAQM narius į nuotolinį gerosios praktikos susitikimą, kurio metu "Jaunimo linijos" vadovė Diana Bukantaitė pasidalins organizacijos strateginių pokyčių patirtimi:
• Organizacijos strategija: ką daryti, kai ji veda link vizijos, bet neįkvepia veikti?
• Tikslai ir rodikliai: kaip juos nustatyti? Kada jų per daug, o kada per mažai?
• Kas lemia, kad laikais, kai darbus keičiame kas 1-2 metus, "Jaunimo linijoje" vidutinė savanorystės trukmė beveik 5 metai?
• Organizacijos atsinaujinimas: sėkmės receptai ir "pridegę blynai".

Renginio data: 2023 m. spalio 25 d.
Laikas: 14:00 - 15:30

Renginys vyks online formatu. Prieš renginį dalyviams bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.

Renginys skirtas tik LAQM nariams.

Registracija

Nesate LAQM narys? Kviečiame prisijungti prie LAQM bendruomenės ir naudotis nario galimybėmis bei gauti naujausią informaciją kokybės vadybos ir inovacijų plėtros klausimais. Asociacija jungia mokslo, verslo ir viešojo sektoriaus atstovus.

Nauda nariams:

- narys gali dalyvauti nemokamai ar mažesne kaina daugumoje asociacijos renginių;
- narystė asociacijoje suteikia galimybę dalintis gerąja patirtimi su savo sričių specialistais, ekspertais;
- asociacijos vardu galėsite inicijuoti pasiūlymus viešojo valdymo gerinimui;
- plėsite pažinčių ir suinteresuotų šalių ratą;
- turėsite galimybę skleisti informaciją apie save asociacijos renginiuose ir elektroninėse erdvėse.

Daugiau informacijos apie LAQM narystę:
https://www.laqm.lt/naryste/