SEMINARAI/MOKYMAI

 

AB "VILNIAUS BALDAI" – tai jau 140 metų patirtį turinti korpusinių baldų gamybos įmonė. Besikeičianti situacija rinkoje iššaukė poreikį pokyčiams, kurie buvo reikalingi įmonei norint išlikti konkurencingai rinkoje. Tad, efektyvumo didinimas bei tęstinio tobulėjimo diegimas tapo vis labiau aktualus ir taip padėjo įmonei sumažinti nuostolius bei...

Agile – tai į klientą orientuoto mąstymo filosofija, pritaikanti metodus, kurie leidžia klientui greičiau džiaugtis norimais rezultatais, o tiekėjui greičiau ir lanksčiau prisitaikyti prie nuolat kintančių aplinkybių. Agile filosofija kilo sprendžiant IT kompanijų iššūkius projektų valdyme, kai poreikiai pasikeisdavo dažniau, nei buvo spėjama...

Kviečiame LAQM narius lapkričio 13 d. dalyvauti vebinare "The way to excellence", kurio metu Vanda Novokšonova, sertifikuota EFQM konsultantė ir Europos EFQM apdovanojimų vertintoja, Latvijos kokybės asociacijos valdybos narė pasakos apie EFQM modelį, jo diegimo praktinius žingsnius ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Renginys vyks anglų kalba.

Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija kviečia lapkričio 9 d. dalyvauti nuotolinėje konferencijoje "Veiklos kokybė neapibrėžtumo sąlygomis", kurioje Lietuvos ir užsienio ekspertai dalinsis žiniomis bei patirtimi kokybės vadybos aktualiomis temomis.

Šakninių priežasčių sprendimas – problemų atsiradimo naikinimas, kuriame visas dėmesys skiriamas problemų priežasčių išsiaiškinimui.