SEMINARAI/MOKYMAI

 

AB "Vilniaus šilumos tinklai" - didžiausias Lietuvos šilumos ir karšto vandens tiekėjas, paslaugas užtikrinantis daugiau kaip 220 tūkst. sostinės namų ūkių ir verslo subjektų. Pagrindinė veikla – šilumos ir karšto vandens tiekimas Vilniaus miestui. Rūpinasi patikimu ir kokybišku šilumos gamybos ir karšto vandens tiekimu ekonomiškai pagrįstomis ir...

Norian yra buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio apskaitos ir automatizavimo paslaugų teikėja, kurios tikslas – tiekti protingesnius, greitesnius ir geresnius sprendimus.
Bendrovė naudoja unikalų valdymo modelį ir aukštą automatizavimo lygį, todėl gali pasiūlyti savo klientams geriausias kainas rinkoje užtikrinant aukštą paslaugų kokybę.

• Įvadas į dirbtinį intelektą ir procesų optimizavimą naudojant AI;
• DI istorija, galimybės ir grėsmės;
• Didelių kalbos modelių veikimo principai;
• Užklausų dizaino (prompt engineering) metodikos, leisiančios daug efektyviau naudoti tokius didelių kalbos modelių įrankius kaip ChatGPT.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras yra įstaiga prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos. Centro paskirtis – saugoti visuomenės sveikatą ir ginti vartotojų teises valdant riziką, susijusią su užkrečiamosiomis ligomis, aplinkos veiksniais, vartotojams teikiamomis paslaugomis bei gaminiais.

Kviečiame susipažinti su labiausiai paplitusiu individualaus pokyčio modeliu ADKAR, kuris yra naudojamas organizacijose siekiant sėkmingai diegti įvairaus pobūdžio pokyčius. ADKAR - tai angliškų žodžių akronimas, kuris akcentuoja penkių nuoseklių etapų: Suvokimo->Troškimo->Žinių->Gebėjimų->Įtvirtinimo (ang. Awareness - Desire - Knowledge - Ability...