Gerosios praktikos vizitas į Europos socialinio fondo agentūrą, 2016.02.25, Vilnius

Gerųjų praktikų vizitai, 2016 m.

TAI TAVO GALIMYBĖ MOKYTIS IR PLĖSTI SAVO PARTNERIŲ RATĄ!

ŠIE, VIENOS DIENOS RENGINIAI, SKIRTI DALINTIS GERĄJA PATIRTIMI TARP SAVO SRITIES PROFESIONALŲ IŠ LKVIA NARIŲ IR PARTNERIŲ RATO. RASK NAUJŲ BŪDŲ ATSINAUJINTI IR SIEKTI DAR DIDESNIŲ AUKŠTUMŲ!

KODĖL VERTA DALYVAUTI?

Iš kitų organizacijų išmokti "Kelionės į kokybę" pamokas. Su kokiais iššūkiais susidūrė? Kaip sprendė savo problemas? Ar Jūs galėtumėte taikyti gerąją praktiką savo organizacijoje ar sektoriuje?

AR GALIME KEISTIS GEROSIOMIS PRAKTIKOMIS? TAIP, MES GALIME!

Mes skatiname, kad gerųjų praktikų vizitai vyktų keliose organizacijose iš skirtingų sektorių, kurios sutiktų pasidalinti gerąja patirtimi su dalyviais tose srityse, kuriose jos turi aukščiausią kokybę: tvarumas, švietimas, valdymas ir kt.

KODĖL VERTA ORGANIZUOTI GEROSIOS PRAKTIKOS VIZITĄ SAVO ORGANIZACIJOJE?

Jeigu Jūsų organizacija yra aktyvi kokybės srityje ir turi gerą patirtį, kuria norėtų pasidalinti, Jūs galite būti kita organizacija, priimanti LKVIA narius bei partnerius. Tai reiškia, kad dalyviai atvyktų į Jūsų organizaciją išgirsti Jūsų istorijos. Mes siekiame, kad vizitai teiktų maksimalią naudą tiek dalyviams, tiek priimančiajai organizacijai, todėl jie bus planuojami išskiriant 2 pagrindines temas: organizacijos gerosios vadybos praktikos pavyzdžiai ir LKVIA ekspertų pristatymas apie naujienas kokybės vadybos srityje (ISO 9001:2015 pokyčiai ir galimybės, EFQM Business Excellence 2013 m. versijos naujienos ir taikymo galimybės, didinant organizacijų konkurencingumą).

Tai puiki galimybė parodyti savo organizaciją žmonėms, už įprasto Jūsų kontaktų tinklo ir pabrėžti, kokie geri Jūs esate!

Vizito kaina:

  • Asociacijos nariams - nemokamai.
  • 20 eur/žmogui (ne asociacijos nariams).

Į kainą įeina PVM.

Kontaktas pasiteiravimui: Gintarė Serafinaitė, info@qualityassociation.lt, 862855983.

ARTIMIAUSI VIZITAI:

  • PLANUOJAMA.

PRAĖJĘ VIZITAI:

  • Europos socialinio fondo agentūra, 2016 m. vasario 25 d., 10:00 - 13:15 val. PROGRAMA_2016 02 25

Atsiliepimai:

"Patiko vadovo požiūris į darbuotojus, jų motyvavimo sistema. Nekeisčiau, norėčiau, kad tai būtų galima įgyvendinti tarnyboje" - Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT).

"Itin įdomūs pranešimai apie vertybes įmonėje, taip pat apie klientų aptarnavimo kokybės gerinimą. Pranešėjai moka pateikti informaciją įdomiai. Matosi, kad tai, kas daroma, yra įdomu patiems darbuotojams ir jie tuo tiki."

"Susipažinome su ESFA vidaus darbo aplinkos formavimo principais. Norėjosi daugiau išgirsti apie projektų valdymo specifiką (principus) bei problemas" - Muitinės departamentas.

"Daug naudingos informacijos, idėjų, kurias galėtume pritaikyti savo organizacijoje" - Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba (SODRA).

  • Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, 2015 m. lapkričio 12 d., 9:00 - 12:00 val. PROGRAMA 2015 11 12

Atsiliepimai:

"Buvo naudinga atnaujinti ir pagilinti žinias apie kokybės kontrolę nuo lauko iki stalo, susipažinti su Tarnyboje veikiančiomis informacinėmis sistemomis. Labai vertinga žmogiškųjų išteklių valdymo patirtis" - Romaldas Abugelis.

"1. Gavau daug NAUJOS ir labai NAUDINGOS informacijos apie maisto produktų kokybės užtikrinimo sistemą bei kokyės kontrolės metodus. 2. Papildomas (nelauktas) teigiamas aspektas - iš Veterinarijos tarnybos taip pat pasisemta gerų įdėjų personalo valdymo klausimais. 3. Super puiku - buvo pateikta vertinga pranešimų medžiaga. 4. Super puiku - buvo įteiktas šios kvalifikacijos kėlimo formos (GPV) sertifikatas. Tai labai vertinga ir NAUJA LKVIA teikiama kvalifikacijos kėlimo forma - GEROSIOS PRAKTIKOS VIZITAS. Daugiau tokių ir į tokias PAVYZDINES organizacijas, kaip kad Lietuvos maisto ir vererinarijos tarnyba, vizitų" - Vilniaus universitetas.

"Manau, kad vizito nauda didelė visiems, kurių darbas susietas su kokybės vadyba. Daugiau informacijos visada naudinga, padeda priimti teisingesnį sprendimą. Labai sveikinu asociaciją, kad rengia tokius susitikimus. Linkiu nesustoti ir surengti daug susitikimų, kurie bus naudingi visoms šalims" - Judita Leikienė.

"Labiausiai patiko vizitas į laboratoriją. Tai tikrai būdas atsinaujinti savo laboratorijoje" - Inesa Sereikienė, UAB "Alkesta".