SEMINARAS "ELEKTRONINIŲ DUOMENŲ MAINAI (EDI) IR E-SĄSKAITOS - KAIP GAUTI NAUDĄ IR PIRKĖJUI, IR TIEKĖJUI", 2017.06.22, Vilnius

Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija (LKVIA) kviečia dalyvauti seminare "Elektroninių duomenų mainai (EDI) ir e-sąskaitos - kaip gauti naudą ir pirkėjui ir tiekėjui".

Seminaras orientuotas į prekybos dokumentų (užsakymų, važtaraščių, sąskaitų-faktūrų ir kitų dokumentų) valdymo optimizavimą, klaidų skaičiaus ir kaštų mažinimą.

Seminare bus pristatomos prekių tiekimo grandinės dokumentų valdymo problemos ir jų mažinimo sprendimai, e-sąskaitų situacija ir planai Lietuvoje, elektroninių dokumentų teisinis reguliavimas, prekybos tinklo MAXIMA e-dokumentų mainų su tiekėjais projekto įgyvendinimo detalės.

Seminaras yra skirtas prekybos tinklų tiekėjų įmonių vadovams, finansininkams, produktų tiekimo, logistikos vadybininkams, siekiantiems mažinti tiekimo ir atsiskaitymo bei buhalterinės apskaitos procesų kaštus ir galimų klaidų rizikas, pagreitinti ir supaprastinti tiekimo procesus; visiems kitiems, kuriems aktualus e-dokumentų įgyvendinimas organizacijoje ir susijęs teisinis reglamentavimas, praktinis taikymas, teikiama nauda.

Seminaras ypač aktualus prekybos tinklo MAXIMA tiekėjams.

Seminaro dalyviams bus išduodami elektroniniai pažymėjimai.

Seminaro tikslas - parodyti galimą užsakymų ir atsiskaitymų valdymo bei buhalterinės apskaitos procesų optimizavimą, siekiant užtikrinti tikslumą ir taupyti šių procesų valdymo funkcijas vykdančių žmonių darbo laiką.

Seminaro kaina:

  • Asociacijos nariams - nemokamai.
  • Ne asociacijos nariams - 20 Eur/žmogui + PVM. Kiekvienam papildomam žmogui - 15 Eur + PVM.
  • Asociacijos partneriams taikoma 20 % nuolaida.

Seminaro vieta: Saulėtekio al. 22 - Kunčinos auditorija, Vilnius (VU Verslo mokykla).

Kontaktas pasiteiravimui bei registracijai - Gintarė Serafinaitė, el. p.: info@qualityassociation.lt; tel.: +370 628 55983. Registruotis galima ir internetu.