Seminaras "Sumanios specializacijos 2020 prioritetai: saugus maistas ir sveikata"

2015-10-28, 9.00 - 13.00 val.

Saulėtekio 9, 701 k. (2-ieji rūmai), Vilnius

Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija (LKVIA) organizuoja seminarą "Sumanios specializacijos prioritetai: saugus maistas ir sveikata".

Pranešimai:

 • Dalius Serafinas_Sumanios specializacijos 2020 prioritetai
 • Ramojus Reimeris_Lietuvos Sumanios specializacijos igyvendinimas
 • Lolita Sileikiene_Visuomenes sveikata
 • Ausra Isariene_Naujos technologijos maiste ir ju itaka sveikatai
 • H. Danilcenko_E. Jariene_Funkcionalus maistas perspektyvos Lietuvoje
 • Algirdas Liutkevicius_Funkcionalusis maistas. Maisto produktai su biologiškai veikliomis medžiagomis

VISA SEMINARO MEDŽIAGA YRA ATSKIRAI PATEIKIAMA SEMINARO DALYVIAMS, ASOCIACIJOS NARIAMS IR, PAGAL ATSKIRĄ SUSITARIMĄ, VISIEMS NORINTIEMS. DĖL MEDŽIAGOS KREIPTIS: info@qualityassociation.lt

Atsiliepimai:

 • "Sužinojau kai kurios naujos informacijos apie saugų maistą. Užmezgiau dalykiškus ryšius su kitais seminaro dalyviais. Nagrinėta tema labai plati, todėl buvo paliesti tik kai kurie su maistu (mityba) susiję klausimai. Galima būtų aptarti daugiau su maisto ūkiu susijusių temų ir ... pavojų. Labai draugiška ir dalykiška atmosfera." - Romaldas Abugelis.
 • "Įdomu tai, kad įvairi auditorija klausė pranešimo, tik trūko iš jų pusės estuziazmo diskusijai. Labai norėjosi verslo atstovų pasisakymų. Naujos pažintys, tai didelė sėkmė ateičiai. Manau, kad buvo viskas tobula, visiems, svarbiausiai, buvo skirtas didelis dėmsys, šilta ir jauki aplinka." - ASU, Elvyra Jarienė.
 • "Visi lektoriai buvo puikūs, temos - aktualios ir įdomios." - UAB "Zelus".

Seminaras remiasi LR švietimo ir mokslo ministerijos bei LR ūkio ministerijų patvirtintais veiksmų planais pagal kryptis "Agroinovacijos ir maisto technologijos" ir "Sveikatos technologijos ir biotechnologijos".

Seminaro tikslas - sužinoti plačiau apie Sumanios specializacijos 2020 prioritetus bei reikalavimus, numatyti savo organizacijos strategines nuostatas dėl dalyvavimo Sumanios specializacijos 2020 finansavimo priemonėse.

Seminaro metu bus organizuojamos diskusijos "Pasaulio kavinė" formatu, kiekvienoje grupėje dalyvaus mokslo, verslo ir valdžios atstovai.

KVIETIMAS_PROGRAMA_2015 10 28

Seminaro vertė:

 • aiškesnės organizacijos galimybės dalyvauti "Sumanios specializacijos 2020" finansavimo priemonėse;
 • mokslininkų ir verslininkų tarpusavio ryšių formavimas "Sumanios specializacijos 2020" prioritetų kontekste.

Seminaro kaina - ne LKVIA nariams - 30 eur/dalyviui. Kiekvienam papildomam dalyviui iš tos pačios organizacijos - 20 eur. Į kainą įeina dalomoji medžiaga, kavos ir arbatos pertraukėlės. Kaina pateikiama su PVM.

Kilus klausimams kreiptis: Gintarė Serafinaitė, info@qualityassociation.lt, tel.: 8628 55983.

REGISTRACIJA INTERNETU.

Pastaba: Bus išduodami elektroniniai pažymėjimai. Seminaro medžiaga, nuotraukos ir kita aktuali informacija bus atsiunčiama po seminaro, registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu.