Seminaras "Valstybės valdymo tobulinimas ir vadybos inovacijos" - 2015.05.28, Vilnius

2015.05.28 d., Vilniuje, vyks asociacijos organizuojamas seminaras: "Valstybės valdymo tobulinimas ir vadybos inovacijos". Seminaro tikslas - pasidalinti praktine patirtimi su viešojo sektoriaus organizacijomis, įgyvendinant kokybės vadybos iniciatyvas.

Programa:

Laikas Tema Pranešėjas
12:30 - 13:00 Registracija
13:00 - 13:45 Kokybės vadyba ir inovacijos viešajame sektoriuje. Pranešimas. Dr. Dalius Serafinas, LKVIA prezidentas;Agnė Lukauskienė UAB "Kvalitetas" konsultantė
13:45 - 14:30 Žemės ūkio ministerijos geroji praktika. Pranešimas. Virginija Žoštautienė, Žemės ūkio ministerija
14:30 - 15:00 Pertrauka
15:00 - 15:30 Valstybės institucijų veiklos optimizavimo gairės. Pranešimas. Dalia Akranavičiūtė, UAB "Kvalitetas" vadybos konsultantė
15:30 - 16:00 Veiklos efektyvumo - rezultatyvumo rodiklių įgyvendinimas Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje. Pranešimas. Jurgita Savickaitė, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba
16:00 - 16:30 Europos socialinio fondo agentūros geroji praktika. Pranešimas. Asta Rakštelienė, ESFA Kokybės užtikrinimo ir kontrolės skyriaus vedėja

KVIEČIAME PATEIKTI SAVO ATSILIEPIMĄ.

Atsiliepimai:

  • "Patiko pranešimai, pristatyta informacija. Buvo labai įdomu. Dėkui organzatoriams." - ESFA, Asta Rakštelienė.
  • "Buvo įdomu pasiklausyti apie kolegų patirtį, pasisemti naujų idėjų, kurias tikimės pritaikyti savo institucijoje." - Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba.
  • "Seminaro tematika ir visi pranešimai buvo naudingi. Vadybos inovacijos yra mano mokslinių interesų sritis, ypač žmogiškųjų išteklių vadybos ir kokybės vadybos sąsajos. Visi pranešimai buvo naudingi ir turiningi. Ypatingai vertingas pranešimas buvo pristatytas ESFA pranešėjos Astos Rakštelienės. Šiame pranešime aiškiai parodyta, kaip įstaigos valdymo tobulinimas vyksta. Šiai pranešėjai asmeniškai parašiau padėkos žodžius." - VGTU; VU TVM.
  • "Dalinimasis patirtimi yra daugyba :). Patiko aplinka. Patiko gera Jūsų organizuojamų seminarų atmosfera. Ir pranešimai patiko - kiekviename radau kažką naujo arba žinomo, bet pateikto per kitą subjektyvumo prizmę." - VGTU.

Seminaro dalyviams bus suteikiami pažymėjimai.

Seminaro trukmė - 4,5 valandos.

Seminaro kaina - Ne asociacijos nariams - 26,62 eur/žmogui (91,91 Lt), kiekvienam papildomam žmogui iš tos pačios organizacijos - 18,15 eur. (62,67 Lt). Į kainą įeina PVM.

Seminaro vieta - Saulėtekio al. 22-Kuncinos auditorija, Vilnius (Vilniaus universiteto Tarptautinė verslo mokykla).

Kontaktas pasiteiravimui dėl seminaro - Gintarė Serafinaitė, el. p.: info@qualityassociation.lt; tel.: +370 628 55983. Registracija uždaryta.